Komşusu Cengiz Koraltan'dan çocuk yapan Esra Karakuş hakkında flaş gelişme

Bir TV kanalında dört aylık bebeğinin babası komşusu çıkınca sevinç çığlıkları atan Esra Karakuş, İstanbul'dan Aydın'a dönüşünde gözaltına alındı

Komşusu Cengiz Koraltan'dan çocuk yapan Esra Karakuş hakkında flaş gelişme

Geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına katılan Ferdi Karakuş, iki çocuk annesi eşi Esra Karakuş'un (27) evden kaçtığını belirterek bulunması için yardım istemişti. 

Yapılan araştırmalar sonucu genç kadının kendisinden 28 yaş büyük komşusu Cengiz Koraltan ile kaçtığı ortaya çıkmıştı. 

Şüphe üzerine Karakuş çiftinin çocuklarına yapılan DNA testinde babalarının komşu Karoltan olduğu belirlenmişti.

Kuyucak'ta yaşayan Koraltan programdan sonra evini Nazilli'ye taşımaya karar vermişti. 

Koraltan, evini taşıdığı sırada, iki arabayla gelen kimliği belirlenemeyen 8-9 kişilik grubun saldırısına uğramış ve darbedilmişti.

Dört aylık bebeğinin babası komşusu çıkan Esra Karakuş, bir anda Türkiye’nin gündemine oturdu. 

Bebeğin DNA testi sonucunda, kendisinden 28 yaş büyük komşusundan dünyaya getirdiğinin ortaya çıkmasının ardından sevinen Esra Karakuş, tepki çekmişti. 

Canlı yayındaki itirafını suç duyurusu olarak kabul eden Kuyucak Emniyet Amirliği yetkilileri, evli ve iki çocuk annesi Esra Karakuş hakkında resen soruşturma açtı.

Esra Karakuş, İstanbul’dan döndüğü memleketi Aydın Nazilli’de otobüsten iner inmez polis merkezine götürüldü. Esra K. hakkında açılan 5237 sayılı TCK’nın 231. maddesi gereğince, ‘çocuğun soy bağını değiştirme’ suçu kapsamında ifade verdiği öğrenildi. 

Karakolda ifadesi alınan Esra Karakuş sonrasında serbest bırakılarak kadın sığınma evine yerleştirildi. Esra Karakuş'un şu an yanında olan bebeğinin ise Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından koruma altına alınacağı öğrenildi

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2020, 20:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER