Komşusunun karısından çocuk yapan adamın iki yıl önceki rezil paylaşımı ortaya çıktı!

ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan ve sunuculuğunu Esra Erol'un yaptığı programda Cengiz Koraltan adlı adam, komşusunun karısından çocuk yapmış ve kadın da çocuğun komşusundan olduğunu öğrenince sevinçten havalara uçmuştu. Koraltan'ın iki yıl önceki rezil paylaşımı ortaya ortaya çıktı

Komşusunun karısından çocuk yapan adamın iki yıl önceki rezil paylaşımı ortaya çıktı!

ATV ekranlarında Esra Erol'un sunduğu gündüz kuşağı programında Esra Karakuş, kendisinden 28 yaş büyük komşusu Cengiz K. ile yasak aşk yaşamış ve bu birliktelikten bir de çocuk dünyaya getirmişti. Olayın yankıları sürerken komşusunun eşinden çocuk yapan Cengiz K.'nın 2018 yılında attığı öne sürülen bir mesaj gündeme bomba gibi düştü.

'Esra Erol'da programına katılan Ferdi Karakuş, kayıplara karışan karısını ve kızını ararken şoke eden gerçeklerle yüzleşmiş ve karısının "Abim" dediği, kendisinden 28 yaş büyük komşuları Cengiz K. ile kaçtığını öğrenmişti. Talihsiz koca, bu olayın şokunu atlatamadan eşinin "Çocuğun babası Cengiz" şeklindeki itirafıyla deyim yerindeyse yerle bir olmuştu. Esra Erol da tüm bu yaşananlar karşısında "Vallahi bu kez başımıza taş yağacak" diyerek tepki göstermişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER