Koronavirüse yakalanan ünlü sunucu Burak Akkul'dan acı haber: Eşi sinir krizi geçirdi!

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden yayınladığı videosuyla çok konuşulan ve koronavirüse yakalandığını belirten Çok Gezenti programının sunucusu Burak Akkul'un durumunun kötüye gittiği ve yoğun bakıma alındığı bildirildi

Koronavirüse yakalanan ünlü sunucu Burak Akkul'dan acı haber: Eşi sinir krizi geçirdi!

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden yayınladığı videosuyla çok konuşulan ve koronavirüse yakalandığını belirten Çok Gezenti programının sunucusu Burak Akkul'un durumunun kötüye gittiği ve yoğun bakıma alındığı bildirildi.

'Tedavisine devam ediliyor'

Seda Akkul'un abisi Hüseyin Arslan ise sosyal medya hesabından yaptığı şu açıklama ile son durumu anlattı:

"Merhaba. Ben Burak Akkul'un kayınbiraderiyim. Seda Akkul'un abisi. Burak bildiğiniz üzere hastanede tedavisi süren Corona teyit edilmiş olarak yatıyorken dün akşam üzeri yoğun bakım ünitesine alındı. Okuduğu haberler ve duygusal kişiliği mücadelesinde yorucu bir hal aldı.

Bu nedenle ilaç verilmek suretiyle uyku halinde tedavisine devam ediliyor. Bugün akşam saatlerinde hastaneye giderek doktoruyla görüştüm ve ellerinden gelen en iyi şekilde Burak'la ilgilendikleri bilgisini aldım.

'Hepinizden bir ricam var'

Bununla beraber hepinizden bir ricam, bir itirazım var. Bu gibi "Burak Akkul vefat etti, Burak öldü" gibi kesin ifadeler tamamen vicdandan yoksun, acımasız bir şekilde bizleri, ailesini ve sevenlerini dehşete düşürüyor. Hatta Burak öldü mü? diye sorduğunuzda bile, biz hemen, tekrar hastaneye nasıl ulaşır bu bilgiyi nasıl teyit ederiz diye, korkuyor panikliyoruz.

'Kardeşim de karantinaya alındı'

Seda, Corona etkisinden kurtulmak üzereydi, çok güçlüydü, ayaktaydı, her zaman öyledir dağ gibi kardeşim. Dün gece tüm gece uyuyamamış ağlamış, inanın çok az ağlar. Bünyesi zayıflamış, zaten bir lokma yiyemiyor günlerdir, bugün ne ateş, ne baş ağrısı, sürekli sinir krizi halinde ağladığı ve kustuğu için eşinin yanında karantinaya alındı."

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2020, 09:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER