Koronavirüse yakalandığı söylenen Nihat Hatipoğlu'nun oğlundan açıklama geldi

Koronavirüse yakalandığı öne sürülen ünlü ilahiyatçı Nihat Hapipoğlu'nun oğlu, babasının durumuyla ilgili yaptığı açıklamada "Hocamızın rahatsızlığı Covid-19 olup olmadığı belli olmadığı için kesin bir şey söylemiyoruz. Yayılan şeylere itibar etmeyiniz" dedi

Koronavirüse yakalandığı söylenen Nihat Hatipoğlu'nun oğlundan açıklama geldi

Sosyal medyada koronavirüse yakalandığı öne sürülen Nihat Hatipoğlu'nun oğlu Osman Hatipoğlu babasının durumuyla ilgili açıklama yaptı. Babasının koronaya yakalandığı iddiasını yalanlayan oğul Hatipoğlu, "Sadece sizlerden daha iyi olması için dua bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

İşte Osman Hatipoğlu'nun yaptığı açıklama:

"Dostlar çok soran oldu. Hocamızın rahatsızlığı Covid-19 olup olmadığı belli olmadığı için kesin bir şey söylemiyoruz. Yayılan şeylere itibar etmeyiniz. Hocamız Allah'a binlerce kez hamd olsun ki iyiler. Sadece sizlerden daha iyi olması için dua bekliyoruz. Selam ve dua ile.."

Hatipoğlu'nun asistanı ise dün konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Nihat Hoca'nın ciğerlerinde bir sorun vardı. Korona şüphesiyle test yapıldı. Yapılan testte Nihat Hoca'nın testi negatif çıktı. Kendisi şu anda evinde. Önümüzdeki günlerde bir test daha yapılacak. Kendisi sevenlerinin duasını bekliyor." ifadelerini kullanmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER