Kuaför katliamından acı haber: Gizem Önal öldü

İzmir’de boşanma aşamasındaki eşi Handan Doğru'nun işlettiği kuaförü basan Köksal Doğru, içerde bulunanlara kurşun yağdırdı. Saldırıda Handan Doğru ve Alper Rapuroğlu hayatını kaybederken kuaförde çalışan Gizem Önal da ağır yaralandı. Önal, 55 gün süren yaşam mücadelesi dün kaybetti.

Kuaför katliamından acı haber: Gizem Önal öldü

İzmir'in Gaziemir ilçesine bağlı Sevgi Mahallesi’nde bulunan bir kuaför salonunda işleten Handan Doğru, 2 Eylül’de boşanmak üzere olduğu eşi astsubay Köksal Doğru’nun silahlı saldırısına uğradı.

Saat 18.30 sıralarında eşi Handan Doğru'nun (39) işlettiği kuaför salonuna gelen Köksal Doğru hem eşine hem de kuaförde bulunanlara kurşun yağdırdı.

Saldırının ardından kuaför salonunun karşısında bulunan bir sitenin bahçesinde giden Köksal Doğru ise olayda kullandığı silahla intihar etti.

Yaşam mücadelesini kaybetti

Saldırıda Handan Doğru ve kuaför salonuna malzeme tedariki sağlayan Alper Rapuroğlu (39) olay yerinde hayatını kaybetti. Kuaförde çalışanı Gizem Önal (26) ise ağır yaralı olarak hastaneye sevk edildi.

Köksal Doğru'nun silahlı saldırısında ağır yaralanan Gizem Önal, tedavi gördüğü hastanede 55 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2020, 11:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER