Kulisleri hareketlendiren buluşma: Necati Şaşmaz siyasete mi giriyor?

Kurtlar Vadisi dizisindeki Polat Alemdar karakteriyle ününe ün katan Necati Şaşmaz'ın MHP milletvekilleri ile bir araya geldiği ortaya çıktı. Şaşmaz'ın sosyal medyada hızla yayınlan bu fotoğrafının ardından 'Siyasete mi giriyor?' tartışmaları başladı

Kulisleri hareketlendiren buluşma: Necati Şaşmaz siyasete mi giriyor?

Bir döneme damga vuran Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar karakterine hayat veren Necati Şaşmaz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) milletvekilleriyle bir araya geldiği kare sosyal medyada hızla yayıldı.

Şaşmaz, MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı ve MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ile görüştü. Sosyal medyada hızla yayılan fotoğraf, "Necati Şaşmaz, siyasete mi giriyor?" tartışmalarına neden oldu.

İşte o fotoğraflar;

Şaşmaz, MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ile bir araya geldiği görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşarak, "Maskemiz cepte. Resim çekmek için çıkarttık, önlemler alındı, sağlığımız yerinde çok şükür. güzel günlerde görüşmek dileğiyle" ifadelerini kullandı.

Nafaka konusuyla gündeme gelmişti

Oyuncu Necati Şaşmaz, 2012 yılında evlendiği eşi Nagehan Şaşmaz'a 10 milyon TL tazminat ve 2 çocuğunun velayetini isteyerek boşanma davası açmıştı. 

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2020, 14:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER