Kurtlar Vadisi'ndeki o sahne şok etti: Yıllar önce koronavirüsü bilmişler!

Gece saatlerinde koronavirüs ile ilgili açıklamalarda bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de erkek bir vatandaşın test sonuçlarının pozitif çıktığını duyurmuştu. Neredeyse tüm dünyaya Çin'den yayılan ve binlerce kişinin ölümüne yol açan virüsten sonra, maske ile korunma yöntemi ilk sırada yer aldı

Gece saatlerinde koronavirüs ile ilgili açıklamalarda bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de erkek bir vatandaşın test sonuçlarının pozitif çıktığını duyurmuştu. Neredeyse tüm dünyaya Çin'den yayılan ve binlerce kişinin ölümüne yol açan virüsten sonra, maske ile korunma yöntemi ilk sırada yer aldı.

'Maske işinde çok para var'

'Bu bir mafya dizisidir' sloganıyla 2003 yılında Show Tv'de yayın hayatına başlayan ve o dönemler herkesi ekran başına kitleyen Kurtlar Vadisi dizinde bir ayrıntı bugün sosyal medyada dolaşmaya başladı. 

Kurtlar Vadisi dizisinin bir sahnesinde, dizideki isimleriyle Tuncay Kantarcı ve Erdal Kömürcü'nün sahnesi bugün sosyal medyada hızla yayıldı. Koronavirüs ile ilgili konuşan Kantarcı, "Erdal, bu maske işinde çok para var.  Hiçbir şey olmazsa SARS mikrobu Türkiye'de görüldü diye haber çıkarıp bir ayda 30 milyon maske satarsın" dediği görüldü. 

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2020, 14:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER