Maske takmadığı için fırına alınmadı: 4 kişiyle geri gelip, zorla içeri girdi!

Koronavirüsle mücadele çerçevesinde kapalı ortamlara maskesiz girilmemesi gerekirken Antalya'da bir kişi fırına maskesiz girmek istedi. İddiaya göre maskesiz olan kişi fırın personeli tarafından içeri alınmadı

Maske takmadığı için fırına alınmadı: 4 kişiyle geri gelip, zorla içeri girdi!

Mekandan tartışırak ayrılan kişi bir süre sonra 4 kişi ile beraber geri döndü. Maske takması için uyardığı kişiler tarafından fırın işletmecisi saldırıya uğradı ve bacağından bıçaklandı

Birkaç dakika sonra yanında arkadaşları ile yeniden işletmeye gelen 4 kişi, masada oturan iş yeri sahibi C.D.'nin üzerine yürüdü. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Masa ve sandalyelerin havada uçuştuğu kavgada, C.D., güçlükle kendini iş yerinin içine attı.

Hızını alamayan şüphelilerden biri otomobilinden aldığı sopa ile fırının içine daldı. Şüpheliler personellerin araya girmesine rağmen iş yeri sahibinin üstüne saldırmaya devam etti, birisi ise sopayla vurdu. Müşteriler ve personelin araya girmesiyle öfkeli 4 kişi güçlükle yatıştırıldı ve araçlarıyla olay yerinden ayrıldı. Olayın ardından iş yeri çalışanları hemen durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. Kavgada bacağına küçük bir bıçak yarası aldığını fark eden C.D., ambulansla sağlık merkezine götürüldü. Polis ekipleri eşkalini belirledikleri şüphelileri kısa süre sonra gözaltına aldı.

Yaşananlar ise saniye saniye iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde C.D., ve misafirlerinin işletme önündeki masada oturdukları, araçtan inen 4 kişinin direk üzerilerine yürüdüğü görüldü. Şüphelilerin sandalyeyle iş yeri sahibinin karnına vurması, masayı devirmesi, birinin koşarak yumruk atması kaydedildi. Bir şüphelinin aracından sopayı alması ve içeri giren C.D.'ye vurması ve işletme içindeki kavga anına görüntüler de yer aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER