Mehmet Barlas: Erdoğan sonunda acımaya başladı!

Sabah gazetesi yazarı Mehmet Barlas, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sokağa çıkma kısıtlamasını iptal etmesiyle ilgili ilginç bir yazı kaleme aldı

Mehmet Barlas: Erdoğan sonunda acımaya başladı!

Sabah gazetesinin usta köşe yazarı Mehmet Barlas, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasını iptal etmesini "Açıkcası hoş şeyler oluyor memlekette" ifadesiyle yorumladı.

Barlas, bugünkü köşesinde "Koronavirüs salgını başladığından beri sağlık kurullarının önerdikleri her çeşit zecri kararı hiç taviz vermeden benimseyen ve bunları halka da ileten Cumhurbaşkanı Erdoğan sonunda galiba evlerine mahkum olanlara acımaya başladı. Sıra henüz 65 yaş üzerinde olanlara gelmedi ama bu cumartesi-pazar 15 ildeki evden çıkma yasağı, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından iptal edildi" diye yazdı.

Barlas, Erdoğan'ın konuyla ilgili Twitter'dan yayınladığı mesajı da aktardıktan sonra şöyle devam etti:

"Evet... Memlekette gerçekten hoş şeyler oluyor. Cumhurbaşkanlığı "Vatandaşlardan değerlendirmeler alıyor" ve sonra "Vatandaşların sıkıntıya düşmesine gönlü razı olmadığı için" hafta sonu sokağa çıkma yasağını beklenmedik şekilde ve umulmadık bir anda iptal ediveriyor."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER