Mehmet Öz ve Nusret'in diyaloğu sosyal medyada dalga konusu oldu!

Nusret Gökçe, sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayında ünlü doktor Mehmet Öz’ü konuk etti. Mehmet Öz'e koronavirüs ile ilgili sorular soran Gökçe 'asemptomatik' kelimesini doğru telaffuz edemeyince sosyal medyanın diline düştü

Nusret Gökçe’nin Instagram canlı yayınına, ABD’de görev yapan Türk doktor Mehmet Öz katılmıştı. Korona virüs süreciyle ilgili konuşan ikili arasında yaşanan diyalog izleyenleri güldürdü.

Asemptomatik demeye çalışırken, esem tematik, esem matematik gibi şeyler söyleyen Gökçe’yi anlayamayan Dr. Öz soruyu geçiştirdi.

Canlı yayını izleyenlerin gözünden kaçmayan bu durum sosyal medyada alay konusu oldu. “Doktor Öz Türkçeyi Nusret’ten daha iyi konuşuyor, Nusretin Türkçe bilmediğini anladığınız o an…” gibi yorumlar yapıldı.

'Dil sorunum var'

Dünyanın birçok yerinde restorantı bulunan Nusret Gökçe’nin “Ben eti konuşturuyorum, ama dil sorunum olmasaydı, hepsine katılırdım” diyerek ingilizce bilmediği açıklamıştı. Yabancı dil sıkıntısından yakınan Gökçe, ingilizceyi öğrenmek için özel ders almaya başlamıştı.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2020, 13:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER