Metroda şarkı söyleyen yolcunun boğazına sarıldı: Sosyal medya ikiye bölündü!

Ankara'da metrosunda şakı söyleyen adama tepki gösteren genç, adamın şarkısına devam etmesi üzerine boğazına sarılarak "Ben diyorsam susacaksın" dedi. Sosyal medyada yayılan görüntü sonrası kimileri şarkı söyleyen adamı haklı bulurken kimi de döven adamı haklı buldu

Metroda şarkı söyleyen yolcunun boğazına sarıldı: Sosyal medya ikiye bölündü!

Ankara'da metrosunda şakı söyleyen adama tepki gösteren genç, adamın şarkısına devam etmesi üzerine boğazına sarılarak "Ben diyorsam susacaksın" dedi.

Olay, Ankara'da Kızılay-Batıkent metrosunda meydana geldi. İddialara göre bir yolcu metro içinde şarkı söylemeye başladı. O esnada metroda bulunan diğer yolcu şarkıdan rahatsız olduğunu söyleyerek uyardı. Uyarılara aldırış etmeyen yolcu şarkı söylemeye devam etti.

'Ben diyorsam susacaksın'

Sinirlerine hakim olamayan yolcu, şarkı söyleyen kişinin "Ben diyorsam susacaksın" diyerek boğazına sarıldı. Olayı gören diğer yolculara araya girerek tarafları ayırdı. O anlar başka bir yolcunun kameralarına yansıdı.

Alkollü olduğu iddia edilen, şarkı söyleyen kişi bir süre sonra olay yerinden ayrıldı.

Sosyal medya ikiye bölündü

Sosyal medyada paylaşılan o anlar, kullanıcılar arasında polemik konusu oldu. Takipçilerin bir kısmı, boğazının sıkılmasının aşırı tepki olduğunu dile getirirken, bazı takipçiler de müdahaleyi haklı buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER