Midyeci Ahmet'in eski eşi isyan etti! "Gerçek yüzünü görün" diyerek yaşadıklarını anlattı

Midyeci Ahmet olarak tanınan Ahmet Çiçek ile yakın zaman önce boşandığı eşi Deniz Çelebi arasında dükkan krizi yaşandı

Midyeci Ahmet'in eski eşi isyan etti! "Gerçek yüzünü görün" diyerek yaşadıklarını anlattı

Türkiye ve yurt dışında birçok şubesi bulunan Midyeci Ahmet olarak tanınan Ahmet Çiçek, geçtiğimiz aylarda Deniz Çelebi ile boşandı. Çiçek, boşanırken ilk açtığı şubesi olan Beşiktaş'taki dükkanını eşine devretti ancak sonrasında bir açıklama yaparak dükkanla bir bağının kalmadığını söyledi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Ahmet Çiçek, "Bazı nedenlerden dolayı yıllardır hizmet verdiğimiz Beşiktaş Midyeci Ahmet ana şubemiz ile markamızın hiçbir şekilde bir bağı kalmamıştır. Özellikle şu an var olan 'midyeci ahmet' tabelası en kısa sürede indirilecek olup kurumsal tüm bağımımızın kalmaması sağlanacaktır. Gerek satılan ürünlerin, gerek hizmet kalitesinin kontrolü bünyemizden çıkmıştır. Ürün ve hizmet ile alakalı doğacak şikayetlerden markamız sorumlu değildir" dedi.

Çiçek'in açıklamasının ardından sosyal medya hesabından bir video yayınlayan Deniz Çelebi ise şunları söyledi: "Ahmet Bey tarafından bir takım açıklamalar yapıldı. Buna karşılık bir açıklama yapma gereği duyuyorum. Biz kısa bir süre önce boşandık. Sizin de bildiğiniz gibi 'Midyeci Ahmet' markasında ilk günden bu güne kadar çok emek verdim. Bu marka benim kolyem satılarak yaratıldı."

Bugün geldiğimiz noktada, gayet medeni bir şekilde boşanırken, Beşiktaş merkez şubeyi bana verdi. Ama ben ve çocuklarım bugün mağdur ediliyoruz. Geldiğimiz noktada bana ve çocuklarıma verdiği şubeyi bugün elimden almaya çalışıyor. Anti propagandasını yapıyor.

"Çünkü benim bir kadın olarak ayakta durmaya çalışmamı istemiyor. Ben iki çocuğumla mağdur ediliyorum. Çok emeğim var. Markayı ben ayakta tuttum. Bugün mağdur ediliyorum. Bütün midyeleri ben yaptım. Ben satışa sundum. Ben vicdan diyorum. Zaten bütün lezzeti benim elimden geçti."

Burayı ayakta tutmak için elimden gelen her şeyi yapacağım. Herkesin Ahmet'in gerçek yüzü görmesini istiyorum. Biz çok medeni ayrıldık. Dokuzuncu gününde karşıma şube açıldı. Bugün de beni kapattırmaya çalışıyor."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER