Milletvekili Kenan Sofuoğlu'nun o isteğini Erdoğan reddetti!

AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Dünya Süpersport Motosiklet Şampiyonası'na misafir yarışçı olarak katılmak istediğini belirtti ancak Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'dan izin çıkmadı

Milletvekili Kenan Sofuoğlu'nun o isteğini Erdoğan reddetti!

AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Dünya Süpersport Motosiklet Şampiyonası'na misafir yarışçı olarak katılmak istediğini belirtti ancak Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'dan izin çıkmadı.

Siyasete ısınamadı

Siyasete bir türlü ısınamadığını belirten Sofuoğlu, "Bana 'sevmedin neden bırakmıyorsun?' şeklinde sorular yöneltiliyor. Kafama göre bırakıp devam edemeyeceğim bir ortamda değilim. Görev sürem dolduğu zaman bu işi bırakıp asıl işime geri dönmek istiyorum. Şu anki görevimi en iyi yapma gayretindeyim" ifadelerini kullandı.

Erdoğan izin vermedi

Dünya Süpersport Motosiklet Şampiyonası'na misafir yarışçı olarak katılmak istediğini belirten Sofuoğlu, "Cumhurbaşkanımızdan izin istedim ancak izin vermedi. Sporcularla sürekli antrenman yapıyorum. Eskisinden daha iyiyim. Motosiklete ve yarışlara çok fazla özlem var. Bu yıl bir kere misafir olarak yarışmak istiyorum. Cumhurbaşkanımız ısrarla 'hayır' diyor, ben de ısrarla sormaya devam edeceğim" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER