Miras kavgası birini hapse diğerini mezara soktu: Erdal Köse öldürüldü!

Adana'da, Hüseyin İ., miras kalan arsa nedeniyle aralarında husumet bulunan yeğeniyle tartıştı. Yeğeninin aracının önüne tuğla atan Hüseyin İ., daha sonra pompalı tüfekle yeğeni Erdal Köse'yi başından vurdu

Miras kavgası birini hapse diğerini mezara soktu: Erdal Köse öldürüldü!

Adana'da, Hüseyin İ., miras kalan arsa nedeniyle aralarında husumet bulunan yeğeni Erdal Köse ile tartıştı. Erdal Köse'nin aracının önüne tuğla atan Hüseyin İ., daha sonra pompalı tüfekle yeğenini başından vurdu. Erdal Köse olay yerinde hayatını kaybederken, zanlı gözaltına alınarak emniyete götürüldü.

Edinilen bilgiye göre olay, Çukurova ilçesine bağlı Taşoba Mahallesi'nde meydana geldi. Halil İbrahim İ.'den miras kalan arsa yüzünden oğlu Hüseyin İ. ve torunu Erdal Köse arasında husumet oluştu.

OTOMOBİLİN ÖNÜNE TUĞLA ATTI

Saat 15.00 sularında Erdal Köse dayısı Hüseyin İ.'nin evinin önünden otomobiliyle giderken, Hüseyin İ. otomobilin önüne tuğla attı. Bu nedenle dayı ve yeğen arasında çıkan tartışmada Hüseyin İ., pompalı tüfekle otomobilin içindeki yeğenine ateş ederek kafasından vurdu.

OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ

Hüseyin İ. olaydan sonra kaçarken çevredeki vatandaşların haber vermesiyle olay yerine gelen sağlık ekipleri Köse'nin öldüğünü belirledi. Hüseyin İ. kısa sürede polisler tarafından gözaltına alındı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER