Müge Anlı'nın programında aranıyordu: Hamdi Kılıç ağaca asılı halde bulundu

Sevgilisi ile yaşadığı evden çıktıktan sonra ortadan kaybolan 70 yaşındaki Hamdi Kılıç'ın cansız bedeni 52 gün sonra ağaçta asılı halde bulundu

Müge Anlı'nın programında aranıyordu: Hamdi Kılıç ağaca asılı halde bulundu

70 yaşındaki Hamdi Kılıç, sevgilisi Sakine Akdeniz ile birlikte yaşadığı evden çıktıktan sonra ortadan kayboldu. Kılıç'ı arama çalışmaları devam ederken, Müge Anlı da programında bu olayı işledi.

Kayıp Hamdi Kılıç olayında yaşanan önemli gelişmeyi de yine Müge Anlı aktardı. Ailesinin bir süredir haber alamadığı Hamdi Kılıç'ın cesedi 52 gün sonra bir ağaçta asılı olarak bulundu. Hamdi Kılıç'ın intihar süsü verilerek cinayete kurban gittiği üzerinde duruluyor.

24 Kasım 2020 tarihinden beri kayıp olan Hamdi Kılıç'ın 70 yaşında olduğu ve hanımını kaybettikten sonra Sakine Akdeniz adında bir kadınla yaşadığı ve tüm parasını bu kadına hesabına geçirdiği iddia edilmişti. Sevgilisi için tüm malvarlığını satan Hamdi Kılıç'ın cesedi çiftlik evinin çok yakınında ağaçta asılı olarak bulundu.

Didik didik aranmıştı

Jandarma ekipleri kadavra köpeği Pelit ile Kılıç için arama çalışmaları başlatmıştı. Havadan ve karadan devam eden arama çalışmalarında çiftlik evi ve çevresi didik didik aranmıştı. Hamdi Kılıç'ı arama çalışmaları Urla'da devam ederken telefonundan alınan son sinyalin yaşadığı eve 4 km uzaklıkta olduğu ortaya çıkmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER