Müge Anlı Öğrendikleri Karşısında Şoke Oldu: Kadını Yayından Kovdu!

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının dün yayınlanan bölümünde gergin anlar yaşandı. Yanına kaçtığı adam tarafından dolandırıldığını iddia eden ve programa katılan kadının, 12 yaşındaki kızının tacizine sessiz kalması Müge Anlı'yı çileden çıkardı

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının dün yayınlanan bölümünde gergin anlar yaşandı. Yanına kaçtığı adam tarafından dolandırıldığını iddia eden ve programa katılan kadının, 12 yaşındaki kızının tacizine sessiz kalması Müge Anlı'yı çileden çıkardı.

SOSYAL MEDYADAN TANIŞTI

Almanya'da yaşayan ve evli olan Ayfer Yaralı, sosyal medyadan tanıştığı adam için Türkiye gelip aynı evde yaşamaya başladı. Yaralı, beraber yaşadığı adamın kendisinden 20 bin euro alıp ortadan kaybolduğunu iddia etti. Kadının yaşadıklarını dinleyerek yardımcı olmaya çalışan Anlı, hiç ummadığı bir olayla karşılaştı.

POLİSE ŞİKAYETTE BULUNMAMIŞ

Ayfer Yaralı, beraber yaşadığı Nazmi isimli kişinin 12 yaşındaki kızının odasına girmeye çalıştığını ve kızını taciz ettiğini söyledi. Bunun üzerine 'Polise şikayette bulundun mu?' diye soran Müge Anlı, aldığı 'hayır' cevabını alınca kadına sert çıktı.

KADINA TEPKİ GÖSTERDİ

Dolandırıldıktan sonra polise giden ve bu arada polise kızının taciz edildiğini de söyleyen Yaralı'nın bu sözleri Anlı'yı daha da sinirlendirdi. Kendi parası için karakola giden ancak kızı için gitmeyen kadına tepki gösteren Anlı, "Adam seni evden atmasa o evde oturacaktın" dedi. Müge Anlı kızı için polise gitmeyen ve sessiz kalan Ayfer Yaralı'yı azarlayarak stüdyodan çıkarttı.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2020, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER