Muğla'da feci olay! Ahlaksız teklifine ret cevabı veren Elif Gültekin'i darp etti

Muğla'da akıllara durgunluk veren olay yaşandı. Yarı çıplak markete giren bir kişi, işyeri sahibi Elif Gültekin’i tekme tokat dövdükten sonra, dolaptan içecek alıp gitti

Muğla'da feci olay! Ahlaksız teklifine ret cevabı veren Elif Gültekin'i darp etti

Muğla'nın Milas ilçesinde bu kadarına pes dedirten olay meydana geldi. Geçen Pazar günü Kürşat Zabun isimli kişi, yarı çıplak bir şekilde alışveriş yapmak için markete geldi. Market sahibi Elif Gültekin'den iki bira ve sigara isteyen Zabun, daha sonra kadına sözlü tacizde bulundu.

Kadını darp etti

'Dün gece neredeydin?', 'Akşam ne yapıyorsun?', 'Bu gece bana gelir misin?' sözleri üzerine çılgına dönen Gültekin, tacizciyi işyerinden kovmak istedi. Aldığı olumsuz yanıt sonrası biranda öfkelenen Kürşat Zabun, işyeri sahibini darp etmeye başladı.

Güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedilen görüntüde, teleskop copuyla tacizcisine karşı koymaya çalışan Elif Gültekin yere düştükten sonra şahsın saldırısına engel olamadı.

Gözü dönmüş adam, dolaptan içecek aldıktan sonra hiçbir olmamış gibi işyerinden ayrıldı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi.

Hastaneye kaldırılan Elif Gültekin'in sağ gözünün altında yırtık oluştuğu belirlenirken, kulağının arkasına ise 5 dikiş atıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER