Muhammed Enes Uysal kimdir?

Muhammed Enes Uysal kimdir? Hadımköy'de çakarlı lüks aracıyla yol keserek trafikte tartıştğı bir kişiyi bıçaklayan Muhammed Enes Uysal kimdir sorusu gündemi meşgul ediyor. İşte Muhammed Enes Uysal babası kimdir, kaç yaşındadır sorularının cevabı

Muhammed Enes Uysal kimdir?

Muhammed Enes Uysal kimdir? Özellikle Twitter ve Ekşi Sözlük'te gündeme gelen Muhammed Enes Uysal, trafikte tartıştığı kişiyi bıçakladı. Yaşanan gelişmenin ardından birçok kullanıcı internet üzerinden olayla ilgili tepki gösterdi. Bazı vatandaşlar ise Muhammed Enes Uysal kimdir sorusunun yanıtını arıyor. İşte onlar için biyografisi

Muhammed Enes Uysal kimdir?

Muhammed Enes Uysal kimdir? Twitter ve birçok sosyal medya platformuna düşen söz konusu videonun ardından Muhammed Enes Uysal biyografisi merak ediliyor. İşte Muhammed Enes Uysal kimdir?

Yaşadığı dehşeti hastane odasında anlatan Dadaş Aras “Araç arkamdan siren çalarak geliyordu. Yol ver diye bağırıyordu. Bende yol verdim sağa kaydım soluma gelerek bana neden yol vermiyorsun diye küfür etti. Bende ne küfür ediyorsun polis küfür eder mi dedim. O da bana ben senden yol istiyorum vermiyorsun dedi. Birden hızlandı aracıyla önümü kesti. Arabadan indi yanıma geldi. Ben polisim dur deyince neden durmuyorsun diyerek ehliyetimi istedi. Elini beline koyduğunda silahını gördüm. Bende bunun üzerine polis mi diye düşündüm. Çünkü İstanbul’un ortasında üç şeritli yolda önünüzü bir araç kesiyor bende tekrardan kimliğini sordum. Sen kimsin dedi bende videoya almaya başladım. Ben videoya almaya başlayınca bana küfür etmeye ve tehdit etmeye başladı.

Bende arabadan indim ve çakarın yandığını göstermek için videoya aldım. Ama bu sırada hala polis mi diye düşünmeye devam ettim. Bu sırada ben video kaydını durdurdum ve araca doğru yönelmeye başladığım da ensemden bir ses duydum. Ben yere uzandım düştüm. Bir baktım beni bıçaklıyor. Allah’ım kimsenin başına vermesin. Ben arabanın altına girdim sürünerek. Arkada bir gri aracın olduğunu gördüm. Sürünerek aracın içine attım kendimi. Allah razı olsun beni o yetiştirdi hastaneye. Kan kaybından ölebilirdim. İstanbul’un göbeğinde polisim diye magandalık yaptılar. Adam kapıyı kapatarak beni hastaneye götürdü. Ben malzemeyi yeni indirdim torpidoda malzemelerim paralarım var dedim. Aracında olduğum kişi de boş ver parayı seni hastaneye yetiştirelim dedi. Kardeşim araca geldiğinde araçta hiçbir şey kalmamış” diye konuştu.

Yaralan Dadaş Aras’ın babası İmdat Aras, "Benim oğlum başka fabrikaya mal götürüyor. Dönerken önünü kesiyorlar çocuğun arabasında 30 bin TL para vardı. O da araçtan kaybolmuş çocuğumu çeviren şahıslar polis olduklarını söylemiş. Şu an ameliyatta sırtından ve bacaklarından bıçaklanmış” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER