O ilçede 4 bin kişi kayıp: Vatandaşlar Müge Anlı'ya çağrı yaptı!

Bursa'nın İnegöl ilçesinde giriş tabelalarında yer alan rakamların farklı oluşu kafaları karıştırdı. İnegöl'de yaşayan vatandaşlar 4 bin kişinin kayıp olduğunu belirterek Müge Anlı'ya çağrıda bulundu

O ilçede 4 bin kişi kayıp: Vatandaşlar Müge Anlı'ya çağrı yaptı!

Bursa'nın İnegöl ilçesine giriş tabelalarında yer alan rakamların farklı oluşu kafaları karıştırdı.

Bursa'dan İnegöl'e giriş ile Ankara yönünden İnegöl'e girişe konulan nüfus rakamlarının bulunduğu tabelada yer alan bilgileri gören sürücüler şaşkınlık yaşıyor. Şehrin bir girişindeki tabelada nüfusun 270 bin, çıkışındaki tabelaya göre ise 274 bin rakamının bulunması kafaları karıştırdı. Bazı vatandaşlar bu durumu ti'ye aldı.

İnegöl'de ikamet eden Sinan Çelik, İnegöl'ün giriş ve çıkışında yer alan nüfus tabelalarındaki rakamsal farklılıklara şaşırdığını söyleyerek, "Niye üzülmeyin şimdi, 4 bin tane kayıp var. Ne yapacak Müge Anlı nasıl bulacak bu kadar insanı.

Ankara'dan İnegöl'e girişte bulunan tabelada nüfus 274 bin yazıyor. İlçeden çıkışta yer alan tabelada ise nüfus 270 bin olarak yazıyor. Bu 4 bin insan nerede?

Çok merak ediyorum. İnegöl'de yaşıyoruz.Yeni dikkatimi çekti bu farklılık. Yetkililerden bu rakamların düzeltilmesini istiyorum. Bu durumu görünce Zeki Alasya ve Metin Akpınar'ın beraber çektiği film aklıma geldi; bu adamlar nereye bakıyor? Bu adamlar buraya bakıyor" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER