Önder Çelik cinayetinde inanılmaz detaylar: Eşi Seher Çelik ve sevgilisi Gül Yeşim Kavuştuk'la aynı evde sırayla kalıyormuş!

Ankara'nın Pursaklar ilçesinde Gül Yeşim Kavuştuk tarafından bıçaklanarak öldürülen Önder Çelik cinayetinden inanılmaz detaylar çıktı

Önder Çelik cinayetinde inanılmaz detaylar: Eşi Seher Çelik ve sevgilisi Gül Yeşim Kavuştuk'la aynı evde sırayla kalıyormuş!

Ankara'nın Pursaklar ilçesi Ayyıldız Mahallesi'ndeki evinde 43 yaşındaki Önder Çelik, 40 yaşındaki Gül Yeşim Kavuştuk tarafından bıçaklanarak öldürülmüştü. Cinayetin ardından inanılmaz detaylar çıktı.

Hürriyet'ten Fevzi Kızılkoyun'un haberine göre; Önder Çelik, 34 yaşındaki Seher Çelik'le ile evlendikten 2 yıl sonra sevgilisi Gül Yeşim Kavuştuk'u da aynı eve getirdi. 

Çelik, farklı odalara yerleştirdiği iki kadınla aynı evde yaşamaya başladı. Ayrıca sıraya koyarak her gece birisinin odasında kalıyordu. 

Önceki gece ise sıra şaştı. Kavuştuk, birlikte yaşadığı Önder Çelik'in nikâhlı eşiyle 2 gece üst üste geçirmesiyle kıskançlık krizine girdi.

İki kadın ile Çelik arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Kavuştuk, mutfaktan aldığı bıçakla Önder Çelik'i göğsünden bıçakladı. Bıçağın kalbine isabet ettiği Çelik, evde hayatını kaybetti. 

Olayın duyulması üzerine eve giden polis ekipleri Önder Çelik'i öldüren Kavuştuk'u gözaltına aldı. Korkudan başka bir odaya girerek kapıyı kilitleyen Seher Çelik de bulunduğu yerden çıkartılarak ifade vermesi için Emniyet'e götürüldü.

Tutuklanan Gül Yeşim Kavuştuk'un ilk ifadesinde, "Geceyi benimle geçirmesi gerekiyordu, akşam benim odama gelmeyince yanlarına gittim. 'Sıra benimdi, bu geceyi benimle geçirmen gerekiyordu' dedim. Tartıştık. Bana hakaret etmeye, şiddet uygulamaya başladı. Mutfaktan aldığım bıçağı kendimi korumak için salladım, öldürmek için bıçaklamadım" dediği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER