Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Güler, 'Ben yakalandım, buraya kadarmış'

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla panik yarattı. Güler yaptığı paylaşımın yanlış anlaşıldığını belirterek açıklama yaptı

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Güler, 'Ben yakalandım, buraya kadarmış'

İçişleri Bakanlığı'nın dün aldığı karara göre 65 yaş ve üstü kişilerin sokağa çıkmasına kısıtlama getirildi.

Getirilen sokağa çıkma kısıtlamasının ardından Ordu Büyukşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’in doğum tarihi ve biyografisini paylaşan bir sosyal medya kullanıcısı, “Mehmet Amca çıkma dışarı, sokakta seni görürsem belediyeyi ararım” diye yazdı.

Güler’de bu paylaşımı alıntılayarak, “Ben yakalandım gençler, buraya kadarmış. Sizleri tanımak güzeldi, kendinize iyi bakın” diye cevap yazdı.

Başkan Güler, verdiği bu cevaptan sonra bazı kişilerin kendisinin de hastalığa yakalandığı sanmaları üzerine bir açıklama yaptı.

Kendisine ait sosyal medya hesabından olaya açıklık getiren Güler, “Birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde sizlere birazda olsa moral vermek için yapmış olduğum bu paylaşımı bazı arkadaşlar hastalığa yakalandım olarak anlamış. Merak etmeyin, ben gayet iyi ve sağlıklıyım.Lütfen siz de tedbirlerinizi alın ve sağlığınıza dikkat edin” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2020, 16:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER