Otobüste büyük terbiyesizlik: Türkiye’ye gelen kadından tepki çeken parmak hareketi

Ramazan ayı ve Ramazan Bayramı’nı evlerinde geçirebilmeleri adına yurt dışındaki Türk vatandaşlarının tahliyesine başlandı. Türkiye’ye getirilen yolculardan bir kadın ise, otobüste beklediği sırada basın mensuplarına parmak hareketi yaparak tepki çekti

Otobüste büyük terbiyesizlik: Türkiye’ye gelen kadından tepki çeken parmak hareketi

İspanya’dan Samsun’a hava yolu ile getirilen 93 Türk vatandaşı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında Tokat’ta karantinaya alındı. Yolcu otobüsünde gizlenerek parmak hareketi yapan genç kadın tepki çekti.

Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı Ballıca yurduna yerleştirilen vatandaşları taşıyan otobüsün ön tarafına asılan ‘En Büyük Türkiye’ yazısı dikkat çekti.

Görevlilerin dikkatini çekti

Aralarında öğrenci ve çocuklarında bulunduğu otobüsteki gençler basın mensuplarına el sallarken, şoförün hemen arkasındaki koltukta oturan genç kadının yaptığı parmak hareketi görevlilerin tepkisini çekti.

'Hareket yapmadım'

Yapılan hareket karşısında görevliler 'terbiyesiz' sözleri ile yorumladı. Koltuğun arkasına gizlenerek parmağını gösteren genç kadın basın mensuplarının ‘neden hareket yaptınız?’ şeklindeki sorusu üzerine önce yaptığı hareketi inkar ederek, “Hareket filan yapmadım. İzin alınmadan fotoğraflar çekiliyor” şeklinde cevap verdi.

Daha sonrasında ise genç kadın “Otobüsle bizimle birlikte yolculuk yapan insanlar dışarıda idi ve onlara yapıldı. Basına değildi o hareket. Orada insanlarla dalga geçen insanlar var.” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 1 yıl Önce

nankör, aslında yurt dışından gelenler kabul edilmeyecek hastalık bitene kadar onlarda hastalı getiriyor bir çoğu

SIRADAKİ HABER