Otomobilini doludan korumak için Türk bayrağı örttü: Tepkiler gelince kaldırdı!

Meteoroloji'nin İstanbul'a şiddetli yağış ve dolu uyarısının ardından vatandaşlar arabalarını korumak için çeşitli yollara başvurdu. Kimisi aracını battaniye ile korurken kimisi de kapalı otoparkların yolunu tuttu. Ancak bir vatandaş arabasını doludan korumak için Türk bayrağı örttü.

Otomobilini doludan korumak için Türk bayrağı örttü: Tepkiler gelince kaldırdı!

İlahiyat fakültesi bahçesinde arabasını doludan korumak için üzerine Türk bayrağı seren kişiye bir vatandaş sert tepki gösterdi. O anları videoya çeken vatandaş “İlahiyat fakültesi bahçesinde Türk bayrağını arabanın üzerine örtüyorlar. Böyle örtemezsin izin vermiyorum” diyerek tepkisi dile getirdi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından başta İstanbul olmak üzere çevre iller için şiddetli dolu uyarısında bulunulmuştu. Uyarıların ardından otomobillerinin zarar görmesini engellemek isteyen vatandaşlar, kendi imkanlarıyla önlemlerini aldı.

Önlem olayını abartan bir kişi, dolu yağışından korumak için aracının üzerine dev Türk bayrağı örttü. Bu esnada oradan geçmekten olan başka bir vatandaş ise şahit olduğu olaya sinirlenerek araç sahibine tepki gösterdi.

O anları kayda alan vatandaş, aracının üzerine Türk bayrağını örten kişiden bayrağı kaldırmasını istedi. Sosyal medyada paylaşan video kısa sürede çok sayıda paylaşım ve yorum aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER