Patlamada öldüğü sanılıyordu: Fatma Mavi öldürülmüş

İstanbul Şirinevler'de evindeki doğalgaz patlaması nedeniyle hayatını kaybettiği sanılan 31 yaşındaki Fatma Mavi'nin Ergin A. isimli bir kişi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı

Patlamada öldüğü sanılıyordu: Fatma Mavi öldürülmüş

İstanbul Şirinevler'de dün sabah bir apartmanın ikinci katındaki dairede patlama meydana gelmiş, evde 31 yaşındaki Fatma Mavi'nin cansız bedeni bulunmuştu. Mavi'nin doğalgaz patlaması nedeniyle öldüğü sanılıyordu.

Ancak Bahçelievler Asayiş Büro Amirliği ekipleri yaptıkları çalışma sonunda Mavi'nin öldürüldüğünü ortaya çıkardı.

Olayın ardından çalışmalarını derinleştiren Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, Fatma Mavi'nin en son Ergin A., isimli bir şahısla sık sık görüştüğünü belirledi.

Gözaltına alınan Ergin A., ifadesinde Fatma Mavi'yi öldürdüğünü itiraf etti.

Ergin A.'nın, "Gece Fatma ve yanında bulunan 2 kadınla buluşup Taksim'e gittik. Sabah 07.00 sıralarında olayın yaşandığı eve geldik. Başka bir kadın yüzünden bu sırada Fatma'yla aramızda kıskançlık tartışması çıktı. Kendimi tutamadım. O an cinnet getirdim ve Fatma'yı ellerimle boğdum. Sonra Ali İlkay S., adlı arkadaşımı çağırdım. Benzin istasyonuna gittik. Ona para vererek benzin aldırdım. Sonra eve geldim. Ali çıkmadı yukarı. Ben daha sonra benzini dökerek evi ateşe verdim. Fatma'yı da yaktım" dediği öğrenildi.

Ellerinde ve kollarında yanıklar bulunan Ergin A'nın ifadesinin ardından Bahçelievler Asayiş Büro Amirliği ekipleri Ali İlkay S'yi de gözaltına aldı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER