Pendik'te 15 yaşındaki Buket Elif Akbaba 3 gündür kayıptı, bulundu

İstanbul Pendik'te 'Anneanneme gidiyorum' diye evden çıkan 15 yaşındaki Buket Elif Akbaba'dan 3 gündür haber alınamıyor.

Pendik'te 15 yaşındaki Buket Elif Akbaba 3 gündür kayıptı, bulundu

İstanbul'un Pendik ilçesinde cuma günü evden Güngören'deki anneannesinin yanına gideceğini söyleyerek ayrılan 15 yaşındaki Buket Elif Akbaba ortadan kayboldu.

Elif'in en son anneannesine Marmaray’a bindiğini söylediği ve sonrasında da kendisinden haber alınamadığı öğrenildi. 

Pendik Emniyet Müdürlüğü soruşturma başlattı.

Kaybolan çocuğun amcası Mustafa Akbaba, "Buket Elif Akbaba, annesinin evinden çıkıyor anneannesine gelmek için. Cuma günü 18.20’den itibaren irtibatımızı kaybediyoruz. Her yere müracaat ettik. Emniyet çalışıyor biz de sosyal medyayı kullanarak herkese ulaşarak yeğenimizin bulunması için her yere saldırıyoruz. İnşallah buluruz sağ salim yuvasına döner.

Sizlerden de bu desteği esirgememenizi rica ediyoruz. Evden kaçma ihtimali de yüksek. Eldeki bulgular var. Cep telefonunun yedeğini çıkardık Whatsapp geri dönüşümüne bakacağız. Nerede bir telefon gelse gördük görüyoruz diye hemen aileler koşturuyor. Emniyet ayrı bir çalışma yapıyor" dedi.

 3 günlük sürenin ardından 15 yaşındaki Buket Elif Akbaba bulundu. Elif Akbaba, polis ekipleri tarafından Üsküdar Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Emniyette gözetim altında tutulan Buket Elif Akbaba'nın gün içerisinde pedogoglar eşliğinde ifadesinin alınacağı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2021, 08:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER