Pendik'te yeğeni olan genç kızı korumak isterken vuruldu: Hasan Yılmaz öldü

İstanbul Pendik'te bir genç kız bir erkek tarafından rahatsız edildiğini bildirerek dayısı Hasan Yıldız'dan yardım istedi. Çağrılan yere giden dayı vurularak öldürüldü

Pendik'te yeğeni olan genç kızı korumak isterken vuruldu: Hasan Yılmaz öldü

İstanbul Pendik'te dün gece keydana gelen olayda Necati isimli soyadı öğrenilemeyen bir genç tarafından rahatsız edilen genç kız, dayısı Hasan Yıldız'ı arayarak yardım istedi.

Bunun üzerine tartışmanın yaşandığı sokağa gelen Hasan Yılmaz, yeğenini korumak için Necati isimli kişi ile kavga etmeye başladı. 

Bu sırada Hasan Yılmaz'ın yabancı uyruklu 4 komşusu da kavgaya dahil oldu. 

Kavga sırasında Necati isimli şahıs, belinden çıkardığı kurusıkıdan bozma tabanca ile üç el ateş etti. Tabancadan çıkan mermilerden biri Hasan Yılmaz’ın başına isabet etti.  Kavgaya karışan komşulardan biri de bacağından yaralandı. Silahlı saldırgan ise bir taksiyi durdurarak olay yerinden kaçtı.

Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin kontrolünde Hasan Yılmaz’ın hayatını kaybettiği belirlendi. 

Ayağından yaralanan bir komşu ise olay yerindeki ilk müdahalenin ardından Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. 

Polis ekipleri, yapılan incemeler sonucu kaçan zanlıyı kısa sürede yakaladı. Gözaltına alınan Necati isimli zanlı, ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER