Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi’nden ambulans çalındı

Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi’nde gece saatlerinde hareketli saatler yaşandı. Hastanenin çalınan ambulansı polis ekiplerinin kovalamacası sonrası kısa sürede şüphelilerle birlikte yakalandı

Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi’nden ambulans çalındı

Olay saat 01:30 sıralarında Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi’nde yaşandı. Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi’nin bahçesinde bekleyen 34 VZ 3586 plakalı hasta nakil ambulansı kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi tarafından çalındı.

İhbar üzerine çok sayıda polis ekibi hemen harekete geçerek, çalınan ambulansın izini bulmaya çalıştı. Kısa süre sonra izi bulunan ambulansı polis kovalamaya başladı. Yaklaşık yarım saatlik kovalamacının ardından Büyükdere Caddesi üzerinden, Kağıthane’ye yönelen ambulans, Çeliktepe Mahallesi, İsmet İnönü Caddesi üzerinde polis ekiplerince sıkıştırılarak yakalandı.

Şahıs gözaltına alındı

Şahıs ambulansı durdurduktan sonra polis ekipleri, havaya ateş açtı. Sıkışan şahıs, ekiplere teslim oldu. Daha sonra polis şahsı gözaltına alarak emniyete götürdü. Şahsın emniyetteki işlemleri sürerken, verdiği ilk ifadesinde ambulansı gezmek için çaldığını söylediği öğrenildi. Çalınan ambulans polis eşliğinde hastaneye teslim edildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2020, 12:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER