Prof. Dr. Nevzat Tarhan: LGBT aktivizmi politik bir harekettir

Çağımızın en büyük tehlikelerinden biri LGBT. 'Onur' adını verdikleri yürüyüşleri dünyanın dört bir yanında düzenliyorlar.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan: LGBT aktivizmi politik bir harekettir

 LGBT lobisi Holywood filmlerinden uluslararası basına ve birçok parlamentoya çoktan sızmış durumda. Reklamlarda, şarkılarda, filmlerde ve müziklerde onların propagandası yapılıyor.

Hatta bazı çizgi filmler bile çocuklara LGBT'yi aşılıyor.

Argümanları ise eşcinselliğin doğuştan geldiği ve kendilerinden başka herkesin onların bu tercihine saygı duyması gerektiği. Ama 'onur' kelimesini dilinden düşürmeyen bu tayfa, gelen en küçük eleştiri karşısında bile kılıçlarını çekiyor ve tüm algı enstrümanlarıyla sesini çıkarmaya yeltenen kişinin üstüne çullanıyor. 

LGBT aktivizminin iddialarını, alanında uzmanlar bilimsel açıklamalarıyla yalanllıyorlar.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan: LGBT aktivizmi bence politik bir harekettir. Hiç Tıbbi bir hareket değildir. Psikiyatri ile psikoloji ile hiçbir ilgisi yoktur. Tamamen politik bir harekettir. Onun için bu politik bir hareket olduğu için politik hareketi onaylayıp onaylamamak politika belirleyicilerin işidir ve vebal onlara aittir.

Ciddi şekilde fon ayrılmış küresel sermayeden bu konuda çalışma yapanlara aktivist olanlara bolca fon aktarılıyor. Bize bağımlılık ile ilgili hiç unutmam hocamız bir proje getirdi Avrupa Birliği projesi diye. Baktım orada cinsiyetsizlik ideolojisini teşvik eden şeyler var, uygulamaları tavsiye ediyor. "Bu fonu neresi destekliyor? Bir araştıralım" dedim. Birleşmiş Milletler Dünya Nüfus Planlama Fonu, nüfus planlama politikasıdır.

''Ne oldu birden beş yılda?''

Prof. Dr. Ahmet Akın: Ne oldu birden 5 yılda herkesin eşcinsel olası tuttu? Hastaneler birden doldu. Bu soruyu asıl bu lobinin Türkiye'de PR'ını yapan sözde belediye başkanları sözde bazı sanatçılar, onlara soruyorum amcanız böyle mi? Dedeniz böyle mi?Teyzeniz halanız böyle mi? Bir tane açıklayın o zaman deyin ki, "Ya eskiden de vardı da bu gizleniyordu benim halam şöyleydi" falan deyin. Hani PR yoksa, yönlendirme yoksa bir özendirme yoksa, bunun cevabını versinler bana.

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2022, 13:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER