PTT Kargo çalışanın paketleri fırlattığı anlar tepki topladı

Bursa'nın İznik ilçesinde PTT Kargo çalışanının paketleri araç içine fırlattığı anlar bir vatandaş tarafından kaydedildi. Kargo aracına, eşyaları baske atar gibi fırlatan kargo çalışanın görüntüsü tepkilere neden olurken, olay sosyal medyada hızla yayılmaya başladı

Bursa'nın İznik ilçesinde PTT Kargo çalışanının paketleri araç içine fırlattığı anlar bir vatandaş tarafından kaydedildi. 

Kargo aracına, eşyaları baske atar gibi fırlatan kargo çalışanın görüntüsü tepkilere neden olurken, olay sosyal medyada hızla yayılmaya başladı.

Sosyal medyada 'Kargocudan müthiş üçlük' olarak yayılan o görüntüler, vatandaşları isyan ettirdi. Videoyu izleyen kişiler, ürünlere zarar veren kargo çalışanının gerekli cezayı almasını talep etti.

Diğer yandan koronavirüs salgını sebebiyle online alışverişlerin artması ve kargocuların ürünlere bu şekilde muamele yapıp zarar vermesinin ardından ürünleri iade etmek isteyen binlerce kişi, kargoların dolu olduğu bahanesiyle kırık olan ürünlerini bile teslim edemeklerini belirtti.

Bu nedenle iade süresini geçen ürünlerin bile ellerinde kaldığına değinen mağdur vatandaşlar, şikayet var adlı sayfaya firma ile ilgili birçok şikayette de bulundu.

Kaynak: sirketdedikodulari.com

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2020, 16:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER