Pursaklar'da ölen 3 gencin kimliği belli oldu: Halil İbrahim Altıntaş, Burak Karakoç ve Hüseyin Şahinoğlu

Ankara'nın Pursaklar ilçesinde bu sabah 3 katlı bir apartmanın garajında 3 gencin cansız bedeni bulunmuştu. 3'ü de 24 yaşında olan gençlerin kimlikleri belli oldu

Pursaklar'da ölen 3 gencin kimliği belli oldu: Halil İbrahim Altıntaş, Burak Karakoç ve Hüseyin Şahinoğlu

Ankara'nın Pursaklar ilçesinde, bu sabah saatlerinde Yunus Emre Mahallesi Orhangazi Caddesi'ndeki 3 katlı bir apartmanın garajında, 3 gencin cansız bedeni bulunmuştu. 

Gençlerin cesetlerini aynı binada oturan bir kişi bulmuş ve polise haber vermişti.

Ekiplerin gelmesinden sonra yapılan incelemede hayatlarını kaybeden gençlerin 3'ünün de 24 yaşında olduğu bildirildi. 

Habertürk'teki habere göre; isimlerinin de Halil İbrahim Altıntaş, Burak Karakoç ve Hüseyin Şahinoğlu olduğu belirtildi.

Ekiplerin yaptığı detaylı incelemede, 3 kişinin otomobilleriyle uğraştığı ve kapalı garajda yetersiz oksijen nedeniyle egzoz gazından zehirlenmiş olabilecekleri üzerinde duruldu. Hayatlarını kaybeden gençlerin kesin ölüm nedeni ise yapılan otopsinin ardından netleşecek.

Yakınlarının cansız bedenlerini gören akrabaları sinir krizi geçirdi.

Hayatını kaybeden 1.5 aylık ve 2.5 yaşında 2 çocuk babası olan Hüseyin Şahinoğlu'nun  aynı binada oturduğu, garajdaki otomobiliyle ilgilenmeyi çok sevdiği öğrenildi.

Ankara Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, olayla ilgili adli tahkikatın devam ettiği bildirildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:  

"Olayla ilgili Cumhuriyet savcısının bilgisi dahilinde, adli tabibin yaptığı ilk incelemede şahısların alkol ya da karbonmonoksit gazından zehirlenmiş olabilecekleri tespit edilmiş ancak kesin ölüm nedenlerinin otopsi işlemlerinden sonra kesinlik kazanacağı bildirilmiştir."

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2021, 13:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER