Pusholder’ın Merak Edilen İsmi: Genel Yayın Yönetmeni Sercan Kılıç

Yeni nesil dijital haber portalı Pusholder’ı kuran ve şu an genel yayın yönetmenliği görevini üstlenen Sercan Kılıç, sosyal medyada yarattığı etkiyle herkesin merak konusu haline geldi. İstanbul üniversitesinden mezun olan Sercan Kılıç, sosyal medya ve web site üzerinden yaptığı habercilikle herkesin takdirini topluyor.

Pusholder’ın Merak Edilen İsmi: Genel Yayın Yönetmeni Sercan Kılıç

Türkiye Gündeminde Neler Oluyor ?

Pusholder, Türkiye’deki son dakika haberleri, güncel gelişmeler ve yeni alınan kararlar için yeni nesil dijital medya platformudur.Pusholder ile okurlar, gündemi tek bir haber kaynağından öğrenirken, sansürsüz ve gerçek bilgi erişimini sağlayacak yenilikçi bir portala erişim sağlamaktadır. Dijital platformlar üzerinde kendinden söz ettiren Pusholder, kolay erişim ve 7/24 haber kaynağı olarak dünya ve Türkiye gündeminin nabzını tutmaktadır. Yayın yönetmeni, editörler ve yazarlarla geniş bir ekiple çalışmakta olan haber portalı, doğru bilgileri kendi süzgecinden geçirerek, okuyuculara sunmaktadır. Pusholder kısaca;

· Dünyanın en geniş yayın platformuna sahiptir.

· Sosyal medya üzerinden anında haber paylaşımı yapmaktadır.

· 7/ 24 kesintisiz haber kaynağındır.

· Doğru ve gerçek bilginin güvenilir adresidir.

· Sansürsüz ve tarafsız haber kaynağı olarak paylaşım yapar.

· Güncel haber platformudur.

Türkiye’de Her Gün Neler Oluyor?

Türkiye’de son dönemde neler olduğunu Pusholder sayesinde öğrenebilir, sosyal medya ve www.pusholder.com web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Yeni nesil haber kaynağı olan Pusholder’da, gündemde yer alan bilgiler paylaşılırken, son dönemde TBMM’de alınan yeni kararları da anında paylaşmaktadır. Hukuki alanda yasal haklara sahip olan yayın platformu, anında erişim ve bilgi paylaşım alanı olarak okurların deneyimine sunulmuştur.

Türkiye’de neler olduğunu öğrenebileceğiniz güvenli bir  haber kaynağı olan haber portalı, anında sizlere doğru bilgiyi sunmanın, doğruluğundan emin olunmayan paylaşımlarda bulunmamanın da sözünü vermektedir.

Türkiye’de Ekonomi Haberleri

Türkiye’nin girişimcilerinin de doğru bilgi kaynağı olan yeni nesil haber platformu, gelişmiş haber kaynakları kullanarak, bilgi kutusundan ekonomi alanındaki son gelişmeleri de okurlarıyla paylaşmaktadır. Ekonomi gündeminin nabzını tutabileceğiniz platform, kısa zamanda sizlerle yeni girişim kanallarını da paylaşmayı hedeflemektedir. Türkiye ve dünya gündemindeki sıcak gelişmelerin takip edildiği, gerçekleri ve doğruları söyleyen haber kaynağınız olan Pusholder, okurlarına  güvenli haber ve 7/24 erişim alanı sunar. Okurlar, üyelik gerektirmeden istedikleri zaman www.pusholder.com adresi üzerinden giriş yaparak, haber kaynağını ziyaret edebilir, Türkiye ve dünya gündemi hakkında bilgi sahibi olabilir.

https://pusholder.com

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2020, 01:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER