Rasim Ozan Kütahyalı çok sert çıktı: 'Cehennemi yaşatacağıma yemin ederim'

Güneş gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, Habertürk'te eşi Nagehan Alçı'yla tartışan CHP'li Gürsel Erol'un “Zekeriya Öz’ün Heykeli dikilmeli” sözlerini hatırlatmasına tepki gösterdi

Rasim Ozan Kütahyalı çok sert çıktı: 'Cehennemi yaşatacağıma yemin ederim'

Habertürk TV’de Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu Türkiye’nin Nabzı programına konuk olan CHP'li Gürsel Erol ile Nagehan Alçı arasında FETÖ tartışması çıktı.

Erol'un CHP’yi suçlayan Nagehan Alçı’ya, “Zekeriya Öz’ün Heykeli dikilmeli” sözlerini hatırlatması üzerine Alçı, “Çok çirkin şeyler bunlar” diyen Nagehan Alçı da Erol'u, 17-25 Aralık'tan sonra darbecilerle işbirliği yapmakla suçladı.

Twitter'da TT listesine giren kavgada tansiyon tavan yaparken, CHP'li Erol'un isim vermeden eleştirdiği Rasim Ozan Kütahyalı, tartışmaya sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla katıldı.

Programa telefonla katılmak isteyen Kütahyalı'nın aksine CHP'li Erol, Kütahyalı ile görüşmek istemediğini söyleyerek "ben kimseyi kastetmedim." dedi. Kütahyalı ise Twitter'de korkaklıkla suçladığı Erol'a çok ağır sözlerle yüklenirken, Kılıçdaroğlu'nun FETÖ'cü Zekeriye Öz'e sahip çıktığı açıklamasını paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2020, 17:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER