Şaban Palabıyık hakkında haciz ve yakalama kararı çıkarıldı

Geçtiğimiz yıl dolandırıcılık iddiasıyla Twitter’da güncelerce TT edilen Şaban Palabıyık adlı şahsın en az 111 firma ya da kişiyi dolandırdığı iddia ediliyor.

Şaban Palabıyık hakkında haciz ve yakalama kararı çıkarıldı

Türkiye’de son birkaç yıl içinde yüzlerce kişiyi dolandırdığı ileri sürülen Şaban Palabıyık’a icra takibi başlatıldı. Üzerine 1996 model Hyundai marka kamyonetin dışında malvarlığı görülmeyen şahsa yönelik 111 kişi ya da firmanın icra takibi başlattığı, hakkında haciz ve yakalama kararlarının çıkarıldığı öğrenildi.

Şaban Palabıyık hakkında haciz ve yakalama kararları listesi:

Arkasında iktidar gücü olduğu izlenimi vermek istediğinden, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde çekildiği fotoğrafları da sosyal medya hesabından paylaşan Şaban Palabıyık’ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde çekildiği fotoğraflardan biri:

Geçtiğimiz yıl Twitter’da günlerce konuşulan ve hakkında onlarca icra ve yakalama kararının olduğu Şaban Palabıyık ile ilgili Google’da arama yapıldığında “Şaban Palabıyık dolandırıcılığı” araması öneriliyor. 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halil Pattabanoğlu
Halil Pattabanoğlu - 1 hafta Önce

Dolandırıcı olmasının yanında taciz ve tehdit suçları da var. Umarım o tehdit şantaj içeren mesajları ve ses kayıtları da medyaya düşer.

SIRADAKİ HABER