Şanlıurfa'da acı olay: Necmettin Uyguner kendisini tavana iple asarak intihar etti!

Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde, tartıştığı eşi ve çocukları ayrıldığı için tek başına yaşayan Necmettin Uyguner, kendisini tavana iple asarak intihar etti

Şanlıurfa'da acı olay: Necmettin Uyguner kendisini tavana iple asarak intihar etti!

Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde bir şahsın tek başına yaşadığı evden gelen kokulardan şüphelenen çevredekiler, durumu oğluna haber verdi. Eve giden şahıs, yerdeki kan izleri ile babasını iple tavana asılı cesedini buldu.

Eşi ve çocukları evden ayrılmış

İddiaya göre mahalledeki vatandaşlar, tartıştığı eşi ve çocukları evden ayrıldığı için tek başına yaşayan Necmettin Uyguner'in evinden kötü kokular geldiğini fark etti.

Durumdan şüphelenen komşuları, ayrı evde yaşayan 24 yaşındaki oğlu Mehmet U.'ya haber verdi. Eve giden Mehmet U., komşulara ait evin damından evin içine girince babasının iple tavana asılı olduğunu gördü.

Kan izlerine rastlandı

Olay sonrası polis ve sağlık ekiplerine haber verildi. Eve giden sağlık ekipleri, yaptıkları incelemede adamın hayatını kaybettiğini belirledi. Kan izlerinin de olduğu iddia edilen evin çevresine güvenlik şeridi çeken polis ekipleri, kimsenin eve yaklaşmasına izin vermedi. Olayı duyan şahsın yakınları, evin önünde toplanarak sinir krizleri geçirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER