Şans oyunu On Numara'da bir şaibe daha: Fısıldadıkları rakam çıktı!

Demirören bünyesine geçtikten sonra adı şaibelerden bir türlü kurtulamayan şans oyunlarında bir skandal daha yaşandı. Süper Loto ve benzeri şans oyunlarını uzun süre devretmiş, şirketin kasası dolmuştu. Şimdi de on numara çekilişinde canlı yayın sırasında bir kişinin 8 ve 32 numaralarını fısıldadığı duyuldu. Numaraların ikisi de çıktı

Şans oyunu On Numara'da bir şaibe daha: Fısıldadıkları rakam çıktı!

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, On Numara şans oyunu çekilişinde ‘skandala imza atıldığını’ söyledi. Yavuzyılmaz, canlı yayınlanan çekiliş sırasında arkadan gelen bir sesin “8” ve “32” numaralarını fısıldadığını ve çekiliş sonunda da her iki numaranın da çıktığını belirtti. Çekilişi kazanan kişiye 916 bin 979 lira verildi.

Yavuzyılmaz, Milli Piyango’nun YouTube hesabından canlı yayınlanan 28 Eylül 2020 tarihli çekilişte “8” ve “32” numaralarının ekrana girmeyen bir ses tarafından fısıldandığını ve ardından her iki numaranın da çıktığını söyledi.

Kazananın 916 bin 979 lira  aldığı çekilişe ilişkin Yavuzyılmaz, “8 ve 32 sayılarının kısa hikayesi. Sahiden de on numara çekiliş. Ama kim için? On Numara’da bugüne kadar 12 çekiliş yapıldı. En yüksek büyük ikramiyenin verildiği 28 Eylül 2020 çekilişinde skandalı tespit ettik. TBMM’de bu şaibelerin peşini bırakmayacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER