Selim Ahmet Kemaloğlu, Zeynep Şenpınar'ı bakın neden öldürmüş! 

Muğla'da boksör olduğu belirtilen Selim Ahmet Kemaloğlu, birlikte yaşadığı kız arkadaşı Zeynep Şenpınar'ı vahşi bir şekilde öldürmüştü. Cinayetin ayrıntıları da ortaya çıktı

Selim Ahmet Kemaloğlu, Zeynep Şenpınar'ı bakın neden öldürmüş! 

Muğla'nın Menteşe ilçesi bir gün önce vahşi bir cinayetle sarsılmıştı.

Milli boksör olduğu belirtilen 26 yaşındaki Selim Ahmet Kemaloğlu, aynı evde yaşadığı kız arkadaşı 25 yaşındaki Zeynep Şenpınar'ı dövdükten sonra bıçaklayarak öldürmüştü.

Cinayetin ardındaki sis perdesi de aralandı. 

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü'nden geçen yıl mezun olan Zeynep Şenpınar ile erkek arkadaşı Selim Ahmet Kemaloğlu arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüştüğü öğrenildi.

Talihsiz kadını döven Kemaloğlu'nun daha sonra da ekmek bıçağı ile bıçakladığı, peşinden de ambülans çağırdığı belirtildi. 

Ancak sağlık ekipleri geldiğinde genç kadın ölmüştü. 

Zeynep Şenpınar'ın ölmeden önce  bir arkadaşına, "Ahmet’le net bir şekilde bitti. 1 aydır hiçbir şekilde birbirimizle alakamız yok. Ben sadece aşırı alışkanlığın verdiği üzüntüyü yaşıyorum. Şarttı belki de" mesajı attığı ortaya çıktı. 

Selim Ahmet Kemaloğlu'nun ayrılığı kabullenmediği, bu nedenle de ölümle sonuçlanan kavganın çıktığı belirlendi. 

​Selim Ahmet Kemaloğlu'nun ise cinayetin hemen ardından kendisine ait sosyal medya hesabından "İki cana kıydınız, gözünüz aydın" paylaşımı yaptığı ortaya çıktı.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2020, 10:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER