Şiddet gördüğü eşinden kaçıp eski eşine sığınan Raziye Saruhan'ı polis kurtardı!

Denizli'de şiddet gördüğü eşinden kaçıp, eski eşine sığınan Raziye Saruhan, bir oto tamirhanesine kilitlendi. Kadını polis ve itfaiye kurtardı

Şiddet gördüğü eşinden kaçıp eski eşine sığınan Raziye Saruhan'ı polis kurtardı!

Denizli'nin Merkezefend ilçesi Sümer Mahallesi'nde eşinden şiddet gördüğü belirtilen Raziye Saruhan isimli kadın, bunun üzerine bavulunu toplayarak evi terketti ve eski eşi Mehmet K.'nin yanına gitti.

Mehmet K. de kendisinden yardım isteyen eski eşini bir oto tamirhanesine kilitledi. Kadın 24 saat boyunca içerde mahsur kaldı.

Telefonun şarjı bittiği için yardım isteyemeyen kadının sonunda cihazını bulduğu, telefonunu şarj ettikten sonra 112 Acil Çağrı Merkezi'ni aradığı belirtildi.

İhbar üzerine bölgeye sevk edilen itfaiye ve polis ekipleri, kilidi kırarak kepengi açtı. 

Saatler sonra açılan kapının arkasında valizleri ile birlikte çıkan kadın polis merkezine götürdü.


Eşinin alıkonulduğundan habersiz olan Ramazan Y’nin, saatlerce Saruhan'a ulaşma çabası sonuçsuz kaldı. Saruhan'ın ısrarla çalan telefonunu açmasıyla durumdan haberdar olan Ramazan Y. de olay yerine geldi.

Kilitli kaldığı işyerinden kurtarıldıktan sonra konuşan Raziye Saruhan, “Ramazan Y. ile birlikteliğim olduğu için boşandık. Beni eski eşimden kurtarmaya çalışıyordu. Eşim Ramazan Y. kendisi beni aradı ve geldi” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER