Şile'de denizde kaybolan Deniz Baran Çiçek ve Beytullah Can Arslan öldü

İstanbul Şile’de denize boğulan 2 arkadaştan Deniz Baran Çiçek'in de cesedine ulaşıldı. Aramalar sonucunda denizde kaybolan Beytullah Can Arslan'ın da cansız bedenine ulaşılmıştı. İki arkadaşın son paylaşımları yürek burktu.

Şile'de denizde kaybolan Deniz Baran Çiçek ve Beytullah Can Arslan öldü

Şile’de İmrenli plajında sabah saatlerinde yaşanan olayda, iddiaya göre gece plaj bölgesine gelip kamp yapan 22 yaşındaki Deniz Baran Çicek ile 24 yaşındaki Beytullah Can Arslan, sabah saatlerinde yüzmek için denize girdi.

Denizde dalgalara kapılarak gözden kaybolan şahısları fark eden vatandaşlar durumu yetkililere bildirdi. Olay yerine sevk edilen can kurtarma ve dalgıç ekiplerinin denizde yaptıkları arama kurtarma çalışmaları sırasında, denizde boğulan Beytullah Can Arslan’ın cansız bedeni sahildeki kayalıklarda bulundu.

Gencin cansız bedeni Şile Devlet Hastanesine kaldırıldı. Deniz Baran Çicek’i arama çalışmaları sürdü. Öte yandan denizde boğulan şahsın yakınlarının sahilde bekleyişi devam etti. Arama çalışmalarının sonucunda Çiçek'in de cansız bedenine ulaşıldı. İki gencin sosyal medya hesaplarından son paylaşımları ise yürek burktu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER