Sosyal medya bunu konuşuyor: Diyarbakırlı çocukların yaptığı hareket, izleyen herkesi duygulandırdı

Diyarbakır'ın tarihi sokaklarına giden Youtuber Burak Tutal ve Mert Karakaş, bir sosyal deney gerçekleştirdi. Videoda Diyarbakırlı çocukların davranışı izleyen herkesi duygulandırdı

Diyarbakır'da tarihi sokaklara giden Youtuberlar Burak Tutal ve Mert Karakaş, bir sosyal deney gerçekleştirdi. Aç ve sokakta kaldıklarını söylemelerinin üzerine çocuklar Youtuberlara yardımcı olmak için seferber oldular.

Tutal ve Karakaş, karınlarını doyuran ve kalacak yer teklif eden çocuklara tablet hediye edince şok içinde kalan çocuklar gözlerine inanamadı. Yaşanan olay, sosyal deney kapsamında kameraya alınırken, ortaya çıkan sahneler insanları duygulandırdı.

Youtuberlar Mert Karakaş ve Burak Tutal, Diyarbakır'da 'iyilik yapan çocuklara tablet vermek' konulu sosyal deneyde tanımadıkları çocuklara ceplerinde para kalmadıklarını ve kendilerine yemek ısmarlama imkanları olup olmadığını sordu.

Olan bitenin kamera kayıtlarına alındığından habersiz olan Diyarbakırlı çocuklar, Youtuberların önce karnını doyurdu, ardından da evlerinin kapısını açtı.

Daha sonra Youtuberlar çantalarından çıkardıkları tabletlerle çocuklara hayatının sürprizini yaşattı. Sosyal medyaya yüklenen görüntüler, kısa sürede milyonlara ulaştı.

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2020, 15:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER