Starbucks'tan bardaklarla ilgili flaş karar!

Starbucks, koronavirüs nedeniyle fincan kullanımını durdurdu. Artık tamamen karton bardakla müşterilerine hizmet verecek olan Starbucks, kişisel fincanını getiren herkese yüzde 10 indirim uygulanacağını da ekledi.

Starbucks'tan bardaklarla ilgili flaş karar!

Starbucks, koronavirüs nedeniyle mağazalarında kişisel fincan kullanımını durdurmak zorunda kaldı. Buna göre kişisel bardaklara bir süre servis yapılamayacak.

Starbucks'ta kendi kupalarını getiren çevreye duyarlı kahve severler bir süre bunu yapamayacaklar. Starbucks, koronavirüsün yayılmasını önlemek için mağazalarında kişisel bardak kullanımını geçici olarak askıya aldığını açıkladı.

Kişisel fincan getirene indirim

Starbucks’ın Başkan Yardımcısı Rossann Williams tarafından yapılan yazılı açıklamada, müşterilerin kullanamayacağı halde, kişisel bir fincan veya kahve için bardak getiren herkese, şirketin yüzde 10 indirimine devam edeceğini söyledi.

2 binden fazla şubesini kapattı

Kahve zinciri Starbucks, koronavirüs salgını nedeniyle Çin'de 2 binden fazla şubesini bir süreliğine kapatma ve açık olan şubelerde açılış-kapanış saatlerini yeniden düzenleme kararı almıştı. CNN

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2020, 14:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER