Suriyeliler 2 genci bıçakladı, Emirhan Yalçın hayatını kaybetti!

Ankara Altındağ'da Suriyelilerle Türk gençler arasında kavga çıktı. Çıkan kavgada bıçaklanarak ağır yaralanan gençler hastanede tedavi altına alınırken, mahalleli Suriyelilerin bulunduğu bölgeye doğru yürüyüşe geçti. Kavgada yaralanan Emirhan Yalçın hayatını kaybetti

Suriyeliler 2 genci bıçakladı, Emirhan Yalçın hayatını kaybetti!

Sınırlardan kaçak geçiş görüntüleri tartışılmaya devam ederken, şehirlerde yabancı uyruklu şahısların karıştığı olaylara her geçen gün bir yenisi ekleniyor.

Ankara'nın Altındağ ilçesine bağlı Battalgazi Mahallesinde akşam saatlerinde yaşanan bıçaklı saldırı sonrasında ortalık karıştı.

Edinilen bilgilere göre, Suriyeli bir grupla yaşları 16 ve 18 arasında değişen 2 Türk genci arasında nedeni bilinmeyen bir tartışma çıktı. Kısa sürede kavgaya dönüşen olayda bıçak kullanan Suriyeliler, gençleri bıçakladı.

Bıçaklanan gençlerden durumu ağır olan 18 yaşındaki Emirhan Yalçın'ın hayatını kaybettiği öğrenildi.

ÇEVİK KUVVET VE TOMA SEVK EDİLDİ

Olayın duyulmasının ardından toplanan mahalleli Suriyelilerin bulunduğu bölgeye yürümeye başladı. Gerginliğin had safyada çıktığı Battalgazi'ye çok sayıda çevik kuvvet ve TOMA sevk edildi.

Öfkeli vatandaşlara "Dağılın" uyarısı yapılırken, çevik kuvvet kalabalığı dağıtmak için harekete geçti.

TEKBİRLİ YÜRÜYÜŞ

Olayın ardından, mahallle sakini olduğu iddia edilen bir grubun, Suriyelilerin bulunduğu sokaklara doğru tekbirlerle yürüyüşe geçtiği görülüyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2021, 12:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER