Tanımadığı kişi tarafından dayak yedi: Ali Şeker öldü

Bursa'da kan donduran bir olay yaşandı. Ferhat Saka adlı şahıs, hiç tanımadığı Ali Şeker'i tekme, yumruk ve kemerle döverek öldürdü. Ali Şeker, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti

Tanımadığı kişi tarafından dayak yedi: Ali Şeker öldü

Bursa'da yolda yürürken tanımadığı Ferhat Saka  tarafından pantolon kemeri, tekme ve yumruklarla dövülen Ali Şeker tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Saldırı anı bir vatandaş tarafından cep telefonuyla görüntülenmişti.

Akşam saatlerinde bir sokakta alkol alan Ferhat Saka (33), daha sonra evine doğru yürümeye başladı. Saka, bu sırada daha önceden tanımadığı Ali Şeker (54) ile karşılaştı. Taraflar arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı.

Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Ferhat Saka, Ali Şeker’e tekme ve yumrukla saldırdı. Saka, aldığı darbeler karşısında yere yığılan Şeker’e bu kez de pantolonundan çıkardığı kemerle vurmaya başladı. Olayın ardından gözaltına alınan Ferhat Saka, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Ferhat Saka’nın mahkemede yaptığı savunmada, “Olay olmadan önce uzun süre içki içtim. Sonra eve gitmeye karar verdim. Bu sırada yolda biriyle karşılaştım. Neler olduğunu tam olarak hatırlamıyorum.

Ancak bana küfrettiğini duydum. Ben de bu yüzden sinirlendim ve vurmaya başladım. Alkolün etkisi geçtikten sonra bunu nasıl yaptığıma inanamadım. Pişmanım, bilerek yapmadım” dediği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2020, 14:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER