Tarsus'da 16 yaşındaki kızı kaçırmak isteyen 33 yaşındaki adam hem kızın, hem de kendi yakınları tarafından öldüresiye dövüldü

Mersin'in Tarsus ilçesinde 16 yaşındaki kızı kaçırmak isteyen 33 yaşındaki adam önce kızın yakınları, ardından da kendi yakınları tarafından feci bir şekilde dövüldü. Hastaneyle kaldırılan adamın hayati tehlikesinin bulunduğu açıklandı

Tarsus'da 16 yaşındaki kızı kaçırmak isteyen 33 yaşındaki adam hem kızın, hem de kendi yakınları tarafından öldüresiye dövüldü

Mersin'in Tarsus ilçesinde 33 yaşındaki İ.K., 16 yaşındaki S.K.'yi kaçırmak istedi.

Küçük kızla şehir içi dolmuşa binerek kaçan adam, bir benzin istasyonunda aracın önünün çevrilmesiyle kızın yakınları tarafından yakalandı. 

Küçük kız babası tarafından olay yerinden uzaklaştırılırken, araçtan zorla indirilen İ.K. tekme, tokat ve sopayla dövüldü.

Yere yığılan İ.K. yaklaşık 20 dakika yerde uzanmış halde bekledi. Daha sonra da kendi yakınları bir araçla olay yerine geldi.

Ancak adamı bu kez de kendi yakınları yine tekme tokat dövmeye başladı.

Sendeleyerek yürüyemeye çalışan genç, istasyonun diğer tarafında yine kendi yakınları tarafından yakalanarak bir kez daha dövüldü.

Olay yerine gelen ambulans, yaralı İ.K.’yi hastaneye götürdü. Yoğun bakımdaki İ.K.'nin hayati tehlikesi devam ediyor.

Olay yerinde çalışma yapan polis, 7 kişiyi gözaltına aldı. Adliyeye çıkarılan 7 kişiden H.T.K., İ.G., Ü.C. ve İ.K. adlı zanlılar tutuklandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2021, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER