Tayininin çıkması üzerine 20 gün önce Bozkurt'a gelen polis Özgür Bulut'un oğlu Emre, selde kayboldu: Acılı bekleyiş

Tayini çıktığı için 20 gün önce Şanlıurfa'dan Kastamonu’nun Bozkurt ilçesine gelen polis memuru Özgür Bulut'un 5 yaşındaki oğlu Emre, evlerini su basması sebebiyle kayboldu. Şimdi gözüyaşlı aile bir haber bekliyor

Tayininin çıkması üzerine 20 gün önce Bozkurt'a gelen polis Özgür Bulut'un oğlu Emre, selde kayboldu: Acılı bekleyiş

Polis memuru Özgür Bulut, Şanlıurfa'daydı. Tayini Kastamonu'nun Bozkurt ilçesine çıktı. 20 gün önce de geldi ve yerleşti.

Ancak 20 gün sonra sel felaketi nedeniyle ailesiyle yaşadığı evi de su bastı. Sel sırasında  eşi Ümmü Gülsüm Bulut, 3 çocuğu ve annesi de evdeydi.

Ümmü Gülsüm Bulut ise 2 çocuğunu sudan çıkarırken, 5 yaşındaki oğlu Kudret Emre Bulut’u çıkaramadı. Suyun içinde dalan anne, buzdolabının kendisine çarpmasıyla Emre’yi kurtaramadı.

Kaybolan Emre Bulut için arama çalışmaları başlatılırken, ailenin ise acı bekleyişi sürüyor. Ayakta durmakta bile zorlanan anne Bulut, "Camlar üzerimize patladı. Ağaçlar, araba, eşyalar devrildi. Buzdolabının bana çarpmasıyla yavrum elimden kaydı. Eşyaların altına kaldı.
Kurtaramadım onu. Daldım daldım yavrumu kurtaramadım. Dua edin yavrumu bulalım. Ölü ya da diri yavrumu istiyorum" dedi.

Torunun kayıp ihbarını alır almaz Adıyaman’dan Kastamonu’ya gelen anneanne Zekiye Ekici ise kucağına aldığı diğer torunu ile sahilde  ağlayarak bekliyor.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER