Tekirdağ'da iğrenç olay: Aşçının kopan parmağı işçinin yemeğinden çıktı

Tekirdağ'da mide bulandıran bir olay yaşandı. İddiaya göre bir fabrika işçisinin yemeğinden kopmuş parmak çıktı

Tekirdağ'da iğrenç olay: Aşçının kopan parmağı işçinin yemeğinden çıktı

Tekirdağ'daki bir fabrikada çalışan işçinin yemeğinden, kopmuş parmak çıktı. Akıllara durgunluk veren olay Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren bir fabrikada gerçekleşti.

İddiaya göre, bir süre önce mutfakta turşu doğrayan aşçı yanlışlıkla parmağını kesti. Aşçı hastaneye kaldırılırken, kaybolan parmak ise 3 gün sonra fabrikada yemek yiyen Burhan Yılmaz adlı bir işçinin yemeğinden çıktı.

Yemeğinden çıkan parmak ile şaşkına dönen Burhan Yılmaz, soluğu Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde aldı. Sürekli mide bulantısı yaşadığını belirten Yılmaz'ın aldığı doktor raporuna göre, kopmuş parmağın bir kısmını fark etmeden yediği öğrenildi.

Sağlığından endişe duyuyor

Sağlığından endişe ettiğini belirten Yılmaz, "Çalıştığım fabrikada öğle yemeğine çıktım. Yemek yerken ağzımda sert bir cisim olduğunu fark ettim.

Elimi atıp ağzımdan çıkardığımda insan parmağı olduğunu anladım. Olayın ardından 2-3 gün önce aşçıbaşının parmağının koptuğunu duydum ve o olabileceğini düşündüm.

Hemen hastaneye gittim ve doktor raporlarımda da yazıyor. Parmağın yarısını yemişim. Sağlığımdan endişe duyuyorum" dedi.

Sus payı teklif ettiler

Ücretsiz izinde olmasıyla mağduriyetinin katlandığını ifade eden Yılmaz, "Bu olayın ardından beni ücretsiz izine çıkardılar ve sus payı olarak 3 bin lira teklif ettiler. 15 gündür ücretsiz izindeyim. Maddi durumum yok ve fabrikadan aldığım maaşla geçiniyordum. Kiradayım, ailemle ben şuan zor durumdayız. " ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER