Tuğba Keleş'i öldürmüştü: Erdoğan Küpeli öldü

Adana'nın Kozan kasiyer Tuğba Keleş'i vurarak öldüren ve ardından kendini vuran Erdoğan Küpeli (46) hayatını kaybetti

Tuğba Keleş'i öldürmüştü: Erdoğan Küpeli öldü

Kozan'da dün saat 11.00 sıralarında bir zincir markete müşteri kılığında belinde silahla giren ve saplantı haline getirdiği, eşinden ayrılmış 2 yaşında bebeği olan Tuğba Keleş'i öldüren, aynı silahla intihar girişiminde bulunan Erdoğan Küpeli dün kaldırıldığı Balcalı Uygulama ve Eğitim Araştırma Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. 

BAŞKA BİR KADINI TACİZ VE TEHDİT NEDENİYLE SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİKTEN ATILMIŞTI

Hatay’da yaşayan 29 yaşındaki Gülay Mübarek'i 2016 yılında sosyal medya üzerinden taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla gözaltına alınan ve sözleşmeli öğretmenlikten atılan Erdoğan Küpeli, sevk edildiği adliyede adli kontrol şartıyla serbest bırakılmış ardından sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik hakaret içerikli mesajlar paylaştığı için tutuklanarak Kozan Cezaevi’nde yatmıştı.

TUĞBA KELEŞ, AĞABEYİ TARAFINDAN KURTARILMIŞTI
Daha önce birçok olaya karışan Küpeli için Tuğba Keleş 20 gün önce tehdit, takip ve taciz edildiği için şikayetçi olmuştu. Erdoğan Küpeli tarafından yolu kesilerek kaçırılmaya çalışılmış, ardından ağabeyi Muhammed Keleş tarafından kurtarılmıştı. Muhammed Keleş kardeşini kaçırmaya çalışan Erdoğan Küpeli’den kardeşi ile birlikte şikayetçi olurken, Küpeli savcılık tarafından serbest bırakılmıştı. 

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2020, 10:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER