Türkiye İkranur Tirsi'ye ağlarken şimdi de 2 yaşındaki Melek Memiş kayboldu: Van onu arıyor

Türkiye, Giresun'da kaybolduktan sonra ölü bulunan 7 yaşındaki İkranur Tirsi'ye ağlarken, bir kayıp haberi de Van'dan geldi

Türkiye İkranur Tirsi'ye ağlarken şimdi de 2 yaşındaki Melek Memiş kayboldu: Van onu arıyor

Türkiye, Giresun'da kaybolduktan 4 gün sonra ölü bulunan 7 yaşındaki İkranur Tirsi'nin matemini tutarken, bir kayıp haberi de Van'dan geldi.

Erciş ilçe merkezine yaklaşık 5 kilometre uzaklıktaki Yeşilova Mahallesi'nde yaşayan 8 çocuklu Memiş ailesinin 2 yaşındaki kızı Melek Memiş, bu sabah evden çıkıp, evlerinin önünden geçen su kanalı kıyısında oynamaya başladı. Ancak bir süre sonra ortadan kayboldu. 

İnşaat işçisi baba Yücel Memiş, yakınlarıyla birlikte dere yatağına dökülen kanal çevresinde kızını aradı ancak bulamadı. Bunun üzerine jandarmadan yardım istedi.  

Bölgeye Van Jandarma Sualtı Timleri ile AFAD ekipleri sevk edildi. 

Mahalle sakinlerinin de katılımıyla başlatılan aramalarda, Melek Memiş'in bir terliği kaybolduğu yere yakın bir noktada bulundu. 

Arama çalışması devam ederken, amca Hüseyin Memiş, "Yeğenim oynarken gözden kaybolmuş. Yengem fark edince bize haber verdi. Kendi imkanlarımızla yaklaşık 1 saat arama yaptık. Bulamayınca da jandarma ve AFAD’ı aradık "dedi. 

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2020, 19:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER