Ümraniye'deki aile faciasında kahreden gelişme: 7 yaşındaki Kerem Güney de öldü!

İstanbul Ümraniye'de Mehmet Güney, karısı Arzu Rahman Güney'i öldürüp oğlunun da içinde olduğu evi ateşe verdikten sonra intihar ettiği olayda 7 yaşındaki çocukları Kerem Güney de hayatını kaybetti

Ümraniye'deki aile faciasında kahreden gelişme: 7 yaşındaki Kerem Güney de öldü!

İstanbul Ümraniye'de Mehmet Güney, karısı Arzu Rahman Güney'i öldürüp oğlunun da içinde bulunduğu evi ateşe verdikten sonra intihar ettiği olayda 7 yaşındaki çocukları Kerem Güney de hayatını kaybetti.

Evdeki yangında ağır yaralanan ve yoğun bakıma alınan 7 yaşındaki Kerem Güney yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Ümraniye, Armağanevler Mahallesi Narlı Sokaktaki dairede dün yangın çıkmış, Arzu Rahman Güney hayatını kaybederken, oğlu Kerem Güney ağır yaralanmıştı. Olayın hemen ardından kayıplara karışan baba Mehmet Güney ise intihar ederek yaşamına son vermişti. Polisin yaptığı çalışmadan sonra anne Arzu Rahman Güney'in cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. 

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılıp, yoğun bakıma alınan 7 yaşındaki Kerem Güney yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2021, 12:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER