Ünlülerin 'Virüse iyi geliyor' diyerek reklamını yaptıkları gıda takviyesinin sahibi konuştu: Cahiller!

Koronavirüse iyi geliyor diyerek birçok ünlü tarafından reklamı yapılan gıda takviyesini üreten firmanın sahibi Cüneyt Alacacı, ünlüleri cahil olmakla suçladı

Ünlülerin 'Virüse iyi geliyor' diyerek reklamını yaptıkları gıda takviyesinin sahibi konuştu: Cahiller!

Geçtiğimiz günlerde aralarında Seda Sayan, Şeyma SubaşıSeren Serengil, Seray Sever ve Seda Akgül'ün bulunduğu ve koronavirüse iyi geliyor diyerek reklamını yaptıkları gıda takviyesini üreten firmanın sahibi Cüneyt Alacacı ilk kez konuştu.

Reklamlardan haberi yok

Ünlüleri cahil olmakla suçlayan Alacacı, reklamlardan kendisinin haberi olmadığını söyledi. Alacacı, "Ortada izin yok, ortada üretime başlanmış bir ürün yok ama reklamlar dönüyor bir resmi site var.

'Ürün daha üretilmedi'

40 liraya 90 liraya bu ürün satılıyor, üretilmemiş bir ürünün satışı nasıl olabiliyor. No Attack olamaz bir kere çünkü No Attack diye ürün piyasaya çıkmadı, izinlerine müracaat edildi izinlerini bekliyoruz.

Demo kutu yapmışlar, demo kutularla ünlülere göndermişler ünlülerle paylaşım yapmışlar. Sadece 1 kutu herhalde gönderilen. 30 tane var ama içinde belki bizim diğer ürünümüzden alıp koymuş olabilirler boş da olabilir kutu, o bile belli değil? Biz bu reklamları yapan şirketten davacı olduk, adaletin huzurunda cevap verecekler" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
cahillerrrrrr!!!!
cahillerrrrrr!!!! - 1 yıl Önce

HALA BU ÇAYLARA İNANIP İÇENLER VAR MI YA?

SIRADAKİ HABER