Utandıran video büyük tepki topladı: Bakan Soylu olaya müdahil oldu!

Sosyal medyada dün ortaya çıkan bir görüntü büyük tepki topladı. Kendisini yaşlı bir vatandaşa polis olarak tanıtan genç, "Normalde sana ceza yazmam gerekiyor ama bu seferlik affediyorum" dedi. Utandıran o videoya İçişleri Bakanı Süleyman Soylu müdahil oldu

Koronavirüs salgınında vaka sayısını en aza indirmek isteyen yetkililer birçok kısıtlama getirdi. İçişleri Bakanlığı da geçtiğimiz günlerde 65 yaş ve üstü kişilere sokağa çıkma yasağı uyguladı. Ancak yaşlı vatandaşlar uyarıları dikkate almayarak ceza yazılmasına rağmen dışarı çıkmaya devam ediyor.

Kendisini polis olarak tanıttı

Sosyal medyada dün ortaya çıkan bir görüntü büyük tepki topladı. Kendisini yaşlı bir vatandaşa polis olarak tanıtan genç, "Normalde sana ceza yazmam gerekiyor ama bu seferlik affediyorum" dedi. Utandıran o videoya İçişleri Bakanı Süleyman Soylu müdahil oldu.

'Etkileşim hastalarından da korunun'

Tepkiler üzerine açıklama yapan Soylu, "65 yaş ve üstü risk grubunda olan büyüklerimiz evde kalarak sadece koronavirüsten değil, elinde telefonla dolaşıp onları kaydeden etkileşim hastalarından da korunacaklardır" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2020, 10:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER